Barcikowice 17A
66-004 Racula
tel. +48 68 457 22 25
kom. +48 504 168 952
patech@pa-tech.pl

Produkty modyfikowane na potrzeby klienta

Każde rozwiązanie projektujemy indywidualnie

W zależności czy sterownik jest oparty o panel dotykowy czy rozwiązanie z klawiaturą - oferujemy kompleksowe rozwiązanie włącznie z projektem szaty graficznej i wykonaniem maskownicy (pasywnej jak i zintegrowanej z elektroniką, przyciski i podświetlenie LED). Zapewniamy szybkie i sprawne wdrożenie naszych sterowników (standardowo wykonanie modelu urządzenia - 3-5 tygodni). Wraz ze sterownikami - na życzenie klienta - dostarczamy czujniki i urządzenia peryferyjne [pomiar temperatury, odczyt sygnałów logicznych, przekaźnik, sterowniki mocy, grzałki, inne].
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń elektronicznych znajdujących szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach związanych z automatyzacją produkcji. Oprócz gamy urządzeń do typowych zastosowań przemysłowych oferujemy sterowniki dedykowane (wykonane pod klienta). Naszymi partnerami są m.in. firmy produkujące:
  • maszyny pakujące (owijarki, paleciarki, tunele grzewcze)
  • maszyny dla przemysłu spożywczego (piece, kuchnie, podgrzewacze, dozowniki)
  • transportery przemysłowe
  • sprzęt medyczny

Urządzenia dla przemysłu

pa-tech.pl - falowniki ls, Carlo Gavazzi polska, sterowniki dla maszyn pakujących, Selec, regulatory obrotów, moduły tyrystorowe i zasilacze SPD.

Projekt i wykonanie: Łukasz Eksner & Mariusz Didłuch